|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:45 | 10.21.2021

В Іванівці відкрили «Дія Центр»

Під такою назвою в Іванівській територіальній громаді Чернігівського району урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг, який з 7 вересня прийматиме відвідувачів згідно із затвердженим графіком роботи.

В офісі «Дія Центру» за кошти Програми «U-LEAD з Європою» та місцевого бюджету облаштовані робочі місця адміністраторів, місця для очікування та самообслуговування громадян, архів, кімната для персоналу, а також дитячий куточок. Будівля пристосована для приміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями та облаштована пандусом.
У Центрі планується надання 154 адміністративних послуги, які стосуються реєстрації/зняття з реєстрації, реєстрації нерухомості, реєстрації фізичних та юридичних осіб, а також 17 послуг державного земельного кадастру, 28 послуг щодо соціального захисту, 8 послуг Пенсійного фонду, 3 послуги з Державної реєстрації актів цивільного стану громадян, 6 нотаріальних послуг та 50 послуг, що здійснюються структурними підрозділами Іванівської сільської ради.

diyacenter
Для жителів Іванівської громади це довгоочікувана подія. Наблизити владу до людей та підвищити доступність освітніх, медичних, культурних, адміністративних, комунальних, соціальних та інших послуг до жителів громад - сутність реформи децентралізації. На шляху переведення державних сервісів в онлайн саме Центри надання адміністративних послуг стали ключовою точкою доступу громадян до послуг та взаємодії з державою.

Схожі матеріали (за тегом)