|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:56 | 10.21.2021

Ювілейний бізнес-фест Чернігівщини

В суботу в Чернігові, напередодні Дня підприємця, який святкується в Україні в першу неділю вересня, проходив п'ятий фестиваль підприємництва бізнес-фест «Разом до успіху» під цьогорічним гаслом «Будь патріотом - Купуй рідне», на якому відзначили підприємців та кращі товари Чернігівщини.

Фестиваль спрямований на підтримку місцевих виробників та має на меті популяризацію підприємництва, сприяння економічному розвитку регіону, встановленню економічних зв'язків між підприємствами й кінцевими споживачами та можливості підприємців заявити про наявні товари і послуги.
У рамках цієї ініціативи бізнесмени Чернігівщини презентували жителям та гостям обласного центру свою продукцію, ділилися результатами діяльності та змагалися за звання кращого підприємця у різних номінаціях.
Вже традиційно бізнес-фест стартував у центральному парку культури і відпочинку звідки святковою колоною учасники дійства пройшли до центральної алеї міста.

bizfest
Учасниками фестивалю стали більше сотні підприємств та установ з різних куточків Придесення, ознайомитись із продукцією яких бажаючі мали змогу на різноманітних локаціях виставки-ярмарку за напрямками: бізнес та енергоефективність, промислова група, торгівля продуктами харчування (продуктова локація), виробництво та послуги, банківські установи, громадське харчування (ресторанна локація) та народні ремесла.
Підтримку від коучів із актуальних питань можна було отримати у «Вікні допомоги», де представники Пенсійного фонду, Державної служби з питань праці та зайнятості, Держпродспоживслужби, банківських та юридичних структур, аудиторів та бухгалтерів, агенцій з нерухомості та туристичних фірм, освітніх закладів позашкільного та альтернативного навчання, фірм із виготовлення меблів, громадських організацій надавали консультативну допомогу кожний за своїм напрямком роботи.
Родзинкою свята став показ авторської колекції текстур "Український борщ" на тканині та у виробах "Lara Korotenko textures", ідею якої наші чернігівські дизайнерки з розробки тканин Лариса Коротенко в коллаборації з дизайнерами одягу та аксесуарів Альоною Тимченко, Надією Пирожковою, Тетяною Воробей та іншими креативними представниками команди ще з 2013 року почали популяризувати задля утвердження міжнародних асоціацій найвідомішого українського гастробренду "Борщ – Україна».
Дана колекція була з успіхом презентована в Україні та встигла здобути престижну нагороду на Summer Fashion Weekend 2021 у Болгарії. Деякі з цих моделей одягу вже знаходяться у приватних колекціях. І сьогодні ця авторська колекція була продемонстрована спеціально для бізнес-фесту.
Оголосили й переможців обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини»-2021.
За результатами оцінювання товарів і продукції перемога у номінації «Непродовольчі товари для населення» дісталася ПАТ «Слов'янські шпалери» (директор Віктор Мурай) за виробництво вінілових шпалер на флізеліновій основі за технологією гарячого тиснення – колекції шпалер Le Grand platinum та ПАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» (директор Анна Бас) за виготовлення взуття для ясельного віку.
Товарами-переможцями у номінації «Продовольчі товари» визнані:
-хліб «Бородинівський» формовий нарізаний, «Кумовські» сухарики з часником та «Цибульні» чіпси виробництва ТОВ «Торговий дім «Рига Хліб» (директор Євгеній Соронович);
- пластівці вівсяні швидкого приготування з насінням льону «ОМЕГА», каша вівсяна з чорницею, пластівці вівсяні «Супер Геркулес» та суміш пластівців з 7-ми злаків виробництва ТОВ «ДОБРОДІЯ ФУДЗ» (директор – Ірина Брославцева);
- сухарі «На здоров'я» виробництва ТОВ «Ніжинський хлібо-булочний комбінат» (директор Сергій Кот);
- напої медові «Меди питні «Сокиринські» з квіткового меду, виробник – фізична особа-підприємець Микола Вовнянко.
Дипломи учасників щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» -2021 у категорії «Новинка року» отримали:
- ПАТ «Куликівське молоко» за ряжанку 2,5% жиру, йогурт натуральний питний Лимон-імбир 1,5% жиру, молоко коров'яче пастеризоване 2,5% жиру, кефір 1,5% жиру, (в.о. директора Сергій Анич);
- ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла» за молоко питне А2 пастеризоване 2,5% жиру, (директор Леонід Хвіст);
- ТОВ «Торговий дім «Рига Хліб» за хліб «Lord» подовий нарізаний (директор Євгеній Соронович);
- ТОВ «Кларі» за гаманець чоловічий коричневий, сумку жіночу білу плетену, сумку жіночу кросбоді помаранчеву гладку, сумку чоловічу чорну (директор Лариса Кохась);
- ТОВ «Ніжинський хлібо-булочний комбінат» за хліб «Льонок Золотистий» (директор Сергій Кот);
- ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» № 2 за хліб «Деснянський» подовий (директор Ольга Заїка);
- ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла» за масло солодковершкове селянське (директор Леонід Хвіст);
-ТОВ «Торговий дім «Рига Хліб» за хліб «Святковий» подовий нарізаний (директор Євгеній Соронович).
Церемонія нагородження завершилася загальним фото на згадку та запрошенням до фестивальних локацій виставки-ярмарку.

Схожі матеріали (за тегом)