|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:31 | 01.17.2022

Шкільні автобуси рушили у громади

Гарний подарунок на свято першого дзвоника отримала Богданівська ЗОШ І-III ступенів імені Григорія Ващенка Линовицької громади. Ключі від нового шкільного автобуса одержала директор навчального закладу саме 1-го вересня.

shavtobusВиконавча влада разом з органами місцевого самоврядування мають забезпечити кожній дитині, незалежно від того, де вона проживає, доступ до якісної освіти. Тож новий автобус стане у нагоді кожній громаді. Він буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії тощо.
Транспортний засіб навчальному закладу придбаний за програмою «Шкільний автобус» на умовах співфінансування. Його вартість 1,6 млн грн, з них 800 тис. грн — кошти місцевого бюджету. Автобус буде підвозити 53 школярів із сіл Даньківки та Оніщенків.
Загалом по області до 1-го вересня шкільний автопарк поповнився десятьма новими автобусами загальною вартістю майже 16 млн грн. Це кошти освітньої субвенції (60%) на умовах співфінансування з місцевими бюджетами (40%). Отримали транспортні засоби такі навчальні заклади:
Городнянський ліцей № 2» Городнянської міської ради;
Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка, Сосницької селищної ради;
Холминська загальноосвітня школа І-III ступенів Холминської селищної ради Корюківського району;
Комунальний заклад «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Городнянського району;
Озерянський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району;
Риботинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Коропської селищної ради;
Богданівська загальноосвітня школа І - III ступенів імені Григорія Ващенка Линовицької селищної ради Прилуцького району;
Куликівський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів Куликівської селищної ради.
Перелюбська загальноосвітня школа І - III ступенів Корюківської міської ради (2 автобуси).

Схожі матеріали (за тегом)