|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:41 | 04.23.2024

Почали у липні, завершили у серпні

Майже 70 рішень затвердили депутати обласної ради за дві години роботи другого пленарного засідання п’ятої сесії восьмого скликання

1ases208213 серпня відбулося друге пленарне засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання. Депутати проявили одностайність стосовно ухвалення переважної частини питань порядку денного п'ятої сесії та прийняли близько 70 рішень стосовно управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, реорганізації закладів освіти, культури та охорони здоров'я, врегулювання земельних та орендних відносин, створення об'єктів природо-заповідного фонду, підвищення самодостатності місцевих громад та інших напрямків.
Під час пленарного засідання народні обранці прийняли «Програму зайнятості населення Чернігівської області на 2021-23 роки», заходи якої покликані поліпшити ситуацію на регіональному ринку праці та не потребують фінансових витрат з обласного бюджету. Відповідним рішенням затверджено «Програму відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, у Чернігівській області на 2021-25 роки». Цей документ, яким вже передбачено видатки на проведення відшкодування витрат з поховання вищезазначених категорій осіб в обсязі 630,4 тис. грн, забезпечить фінансування заходів Програми у 2022 – 25 роках.
Народні обранці внесли зміни до «Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Чернігівської обласної ради на 2021-22 роки», які полягають у тому, що сума коштів, визначених на 2021 рік, збільшується на 316 тис.400 грн, відповідно до суми недофінансування по кожному депутату обласної ради 7 скликання, які не використали кошти депутатського фонду у 2020 році у зв'язку із відсутністю фінансування. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 32 млн 300 тис.грн.
Більше двох десятків ухвалених рішень стосувалися управління та розпорядження майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.
Після тривалого обговорення депутати прийняли рішення про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний кардіологічний центр» та створення єдиного кардіологічного центру у складі КНП «Чернігівська обласна лікарня», яке має на меті підвищення якості надання медичної допомоги хворим кардіологічного профілю та доступності населення області до надання комплексної медичної допомоги.
Прийняті сесією обласної ради звернення до керівництва держави та центральних органів виконавчої влади стосувалися розробки Державної цільової програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах соціальної сфери населених пунктів України, а також стосовно забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.
Крім того, одноголосно були підтримані усі депутатські запити, спрямовані на вирішення нагальних соціально-економічних проблем громад Придесення та виборців.

Схожі матеріали (за тегом)