|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:44 | 08.03.2021

Розіграш призів газети «Чернігівщина»

Дорогі друзі, ми щойно провели розіграш призів для передплатників нашої обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення».

1apryzyЩиро дякуємо, що ви залишаєтеся з нами, вболіваєте за газету і щоразу з нетерпінням чекаєте її. Дехто з читачів надіслав квитанції навіть за кілька років. Багато людей дуже тепло відгукнулися про нашу газету: із задоволенням читають її постійно та зичать усіх гараздів дружному колективу «Чернігівщини»!

Дякуємо за довіру всім нашим читачам-передплатникам. Залишайтеся з нами й надалі, не пошкодуєте.

Отже, мультиварку отримає Марія Лапа з с. Лашуки, що на Городнянщині. Електром’ясорубка відправляється до Марії Зарецької в село Богданівка на Прилуччину. Електрочайник тепер одержить Любов Діденко з села Мрин, що на Носівщині. Блендер відправляється до Філарета Стволового з села Лемешівка на Городнянщині. Праску отримає Михайло Ткаченко з Чернігова. А електросушарку для фруктів і овочів виграв Іван Бутко з с. Крути Ніжинського району.

Також ми розіграли й цікаві книжки казок народів світу в перекладах українською мовою письменників Сергія Дзюби (Україна) і Людмили Шутько (Італія) із напрочуд красивими кольоровими ілюстраціями великого формату знаної художниці Марини Скоробагатько – на всіх сторінках кожної книжки!

Отже, книжку казок «Людинка з глечика» одержать: Ніна Рощик (м. Батурин Бахмацького району), Ніна Литвиненко (с. Володькова Дівиця Носівського району), О. К. Бобир (с. Волинка Сосницького району), Григорій Василенко (с. Головеньки Борзнянського району), Дмитро Черняк (с. Хибалівка Куликівського району), Ірина Сигута (м. Новгород-Сіверський), Анатолій Федоренко (смт Короп), Олександр Кудлай (с. Сиволож Борзнянського району) та Катерина Стельмах (с. Веприк Бобровицького району).

Книжку казок народів світу «Жити треба не для себе!» отримають: Олександр Тимошенко (с. Оболоння, що на Коропщині), Василь Лазарев (с. Євминка на Козелеччині), Зінаїда Кошова (м. Прилуки), Марія Сердюк (с. Чайкине Новгород-Сіверського району), Борис Скакун із Ніжина, Тетяна Ковальчук (с. Кудлаївка Новгород-Сіверського району), Володимир Стельмах із Чернігова та Л. І. Грищенко з села Карповичі на Семенівщині.

А книгу казок славетного італійця Леонардо да Вінчі в перекладі Сергія Дзюби і Людмили Шутько «Справедливість» одержать: Ганна Бурдінська з с. Володькова ДівицяНосівського району, Ю. Й. Лопатюк із Чернігова, Т. М. Свердлова з с. Оболоння Новгород-Сіверського району, І. М. Лисенко з смт Понорниця на Коропщині, Петро Котляр із с. Жадове на Семенівщині, Софія Сахон із Ніжина, Тетяна Кліщ із с. Бакаївка на Ічнянщині, Олександр Василюк із Прилук, Ольга Величковська з Новгорода-Сіверського, Тетяна Маковка з с. Хлоп’яники на Сосниччині та Наталія Павленко з с. Мрин на Носівщині.

Усі призи будуть найближчим часом відправлені вам поштою. А кому не поталанило, не засмучуйтеся – пощастить наступного разу! Головне – ви, як і раніше, читаєте свою улюблену газету та залишаєтеся в курсі всіх важливих і цікавих подій у житті нашої Чернігівщини.

 

Сергій ДЗЮБА, редактор обласної газети «Чернігівщина»

Схожі матеріали (за тегом)