|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:36 | 04.01.2023

«Батьківське серце» для матерів

Пам’ятний кулон «Батьківське серце», грамоти, подяки та ордени, а ще – чудовий концерт і море теплих слів вдячності напередодні жіночого свята отримали жінки, чиї діти та чоловіки загинули у російсько-українській війні від оперативного командування «Північ» та Чернігівського обласного військового ОТЦК. Вже традиційно в Чернігові на базі військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України військові влаштували свято для матерів і дружин.

1kulon1

Сьогодні в Чернігівській області майже 360 жінок, які втратили рідних чоловіків на війні: синів, чоловіків, батьків чи братів. На жаль, на Сході України й досі йде війна, і країна продовжує втрачати справжніх чоловіків та героїв. Тому жінкам і досі потрібна увага та підтримка. Привітання від військових матері та дружини загиблих отримали не лише в Чернігові, але й у всіх районних центрах. Тих же жінок, які не змогли відвідати святкові концерти, привітали вдома. Окрім чудової концертної програми і теплих слів від офіцерів, усі мами та дружини отримали почесні грамоти , квіти та подарунки, а Наталі Бушніній та Тетяні Мансуровій за активну участь у суспільному житті та патріотичному вихованні молодого покоління Чернігівщини, самовідданість, активну життєву позицію вручили почесну відзнаку від Чернігівського військового комісара ОТЦРК та СП ІІ ступеня. Також доньці Миколи Радича, військовослужбовця 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів зимового походу, було вручено іменний пам’ятний кулон «Батьківське серце».

1kulon2

«Ми хочемо, щоб тепло наших сердець хоч трохи зігріло цих жінок, у яких війна відібрала найдорожче – надію на спокійну старість під синівською турботою, сподівання на щасливе подружнє життя з люблячим чоловікам, – сказав один із організаторів свята заступник військового комісара чернігівського ОТЦК та СП підполковник Вадим Лільчицький. – Російська агресія позбавила донечок батьківського піклування, заступила слізьми очі дружин та матерів. Ми хочемо хоча б у ці весняні дні відродити в них сподівання на щастя і надію на краще».

1kulon3

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото ОК «Північ»

Схожі матеріали (за тегом)