|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:29 | 04.01.2023

З Днем працівника сільського господарства!

Шановні трудівники сільського господарства Чернігівщини! Дорогі працівники нашого рідного товариства «Земля і воля»!

13112020День працівника сільського господарства – серед головних наших свят. У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом усього життя, хто, попри всі негаразди, чесно та сумлінно робить свою справу. Ви – гордість України!

Велика подяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Від усієї душі дякую аграріям та нашим орендодавцям, які довірили свою землю ТОВ «Земля і воля».

Нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі. Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Нехай Ваші руки не знають втоми, а очі завжди радіють ниві, яка колоситься добірним збіжжям.

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи оминають ваші угіддя, а добірний урожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Нехай, немов лугові трави навесні, ростуть ваші досягнення, хай золотом сиплеться зерно.

Бажаю всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості, злагоди та добробуту. Хай у цей день прозвучать найкращі слова про ваші невтомні руки, красиві й теплі, як щойно спечений хліб! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви – рясними, а дощі – вчасними. Нехай Божа іскра Вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід хліборобів на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!

 

З великою, щирою повагою

Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід ЯКОВИШИН

1azivo

Схожі матеріали (за тегом)