|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:23 | 12.04.2021

У Бахмачі - перший міжнародний "КукурудзаFest"

У місті Бахмачі Чернігівської області українські аграрії організували перший міжнародний "КукурудзаFest", що поєднав аграрний і розважальний складники.

1kuku2Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

"Перший міжнародний захід "Кукурудза Fest" - великомасштабна подія для аграріїв України, Австрії, Грузії, Угорщини, авангарду Об’єднаних аграріїв. В цей день збиратимуться люди для обміну досвідом, знайомства з інноваційними сільськогосподарськими технологіями, новітніми органічними засобами з розвитку рослинництва, агротехнікою нових, досі промислово не поширених на нашій землі культур та підписання контрактів про співпрацю і взаємодопомогу", - йдеться в повідомленні.

Для аграрних фахівців сьогодні, 20 вересня, була організована екскурсія на демонстраційні поля найкращих господарств району та науково-практична конференція "Інноваційні технології вирощування кукурудзи". Завтра ж на них чекають презентація нової сільгосптехніки, семінари, майстер-класи з використання новітніх технологій.

Масові заходи фестивалю пройдуть у суботу в Центральному міському парку Бахмача. У програмі – дегустація кулінарних шедеврів з кукурудзи, зведення "палацу з кукурудзи", спортивні змагання, ярмарок та низка конкурсів.


 

21 вересня. м. Бахмач.
Центральний міський парк


«КукурудзаFest 2019»
Програма заходу для всіх бажаючих!


15.00 Урочисте відкриття КукурудзаFest 2019 за підтримки Громадської організації «Об’єднання аграріїв» та Бахмацької РДА.
15.15 «Шоу барабанщиків» (біля стенду компанії Плантокон)
15.45 Концертна програма «РАЙГОРОД» від СТ Товариство Анти.
16.45 Конкурс дитячого малюнка «Саме зараз Кукурудза»
17.15 Конкурс краси «Володарка Кукурудзи» за підтримки компанії Лад агро Д.
17.30 Змагання з групового підтягування за підтримки ТМ Хутір сік
18.00 Кулінарний майстер клас від Шеф-кухаря.
18.30 Конкурс «Найсмачніші кукурудзяні солодощі» від ТМ Марміра.
18.45 Дрон-ШОУ від компаній Агросолум та Агроінноваційні системи.
19.00 Концертна програма за підтримки відділу культури Бахмацької РДА.
20.00 Визначення «НАРОДНОГО» найкращого кукурудзяного продукту та виробника, за результатами дегустації, та відзнака від ГО «Об’єднання аграріїв»
20.15 Хедлайнер фестивалю - Василь Карапулько і його «саксофонічні фантазії»
З 15.00 до 20.00 триватиме дегустаційний конкурс з визначення «НАРОДНОГО» найкращого кукурудзяного продукту та виробника. Оголошення результатів та відзнака від ГО «Об’єднання аграріїв» о 20.00.
З 12.00 – до 21.00 – на всій території Фесту – діятиме ярмарок корисної продукції та виробів народної творчості і вжитку.

1kukuru

Схожі матеріали (за тегом)