|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:05 | 07.16.2024

Вітаємо Наталію Яковенко з Чернігова!

Чернігівці Наталії Яковенко – сорок років, і вона постійно читає нашу обласну газету «Чернігівщина». Адже це видання – її улюблене! От і цього разу пані Наталія взяла участь у нашому розіграші призів, передплативши «Чернігівщину»; надіслала копію квитанції про передплату до редакції, вказавши свої ім’я, прізвище та по-батькові, адресу й номер мобільного телефону. І цього разу їй поталанило, бо Наталія стала тепер переможцем щотижневого розіграшу і одержала десять кілограмів цукру в подарунок!

67876675677567456– Я народилася в прекрасному місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка – факультет початкового виховання. Працювала педагогом, – розповідає пані Наталія. – А зараз – у декреті. Я – мама двох синів. Малому Іванкові було лише чотири місяці, коли розпочалася повномасштабна війна. І ми з дітками та мамою – Олександрою Іванівною Яковенко – пережили ворожу блокаду та обстріли у рідному місті. Моя дорога матуся працювала в газеті, у поліграфії. Ось і зараз вона трудиться – майстерно, вишукано переплітає книги. Мама нещодавно переплела шкірою обгортку унікальної книжки. Вона прекрасно переплітає книжки й на релігійну тематику. Коханий чоловік Артем із 2015 року відважно захищає Україну від російських загарбників на фронті. Нині воює на Сході України. Я у вільний час в’яжу дитячі іграшки, граю на гітарі та співаю.

Дуже люблю обласну газету «Чернігівщина»! Із великим задоволенням читаю всі матеріали – буквально від першої й до останньої сторінки. Уважно читаю матеріали про війну – небайдужі, проникливі, написані талановито та об’єктивно й цікаво. Як на мене, це – дійсно найвищий рівень журналістики! Також читаю про наших самовідданих волонтерів, медиків та аграріїв, життя громад під час війни, спогади про окупацію…

Знаю, що вийшов двотомник «Чернігів у вогні» (спільний проект газети «Чернігівщина» та ОК «Північ»). Грандіозна і дуже важлива робота! Думаю, ці книжки зберігатимуться багато десятиліть і їх постійно читатимуть вдячні читачі, а також – онуки, правнуки та праправнуки наших бійців і жителів, які пережили ворожу блокаду та всі жахи війни, але вистояли, прогнали лютих окупантів із рідної землі. Це – наша пам’ять та історія українського народу! Нині редакцією готується до друку і третій великий том про війну, чекаю на нього.

У газеті – зворушливі нариси про долі людей. Подобаються унікальні краєзнавчі матеріали. Взагалі ж, «Чернігівщина» – це дуже смілива газета, захищає інтереси простих жителів, постійно і завзято бореться з корупцією.

Дуже люблю рубрику «На городі і в саду» – тут завжди прекрасні та ефективні поради. Тож вирізаю собі на згадку, не раз читаю та перечитую. А ще мені подобаються оригінальні рецепти смачних страв на останній сторінці і жарти з карикатурами від полковника Олександра Єрмоленка («Морпеха»).

Мрію про нашу Перемогу над лютими загарбниками та жаданий мир. Я переконана, що Україна вистоїть і ми відбудуємо наші міста та села. Все буде добре!

 

Записав Сергій ДЗЮБА

Схожі матеріали (за тегом)