|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:56 | 02.23.2024

Корюківська дітвора з користю проводить канікули

Це стало можливим завдяки створеному громадою культурно-інформаційному артпростору «Bookіторія» на базі дитячої бібліотеки.

Тут можна не лише почитати цікаві книжки, якими читальна зала постійно поповнюється, а й пограти в розважальні, настільні ігри і навіть влаштувати справжні свята. А все заради розкриття творчого, організаційного, спортивного потенціалу молоді. У відремонтованій на сучасний лад залі діти й батьки із задоволенням проводять своє дозвілля, здобуваючи новий досвід та зміцнюючи взаємини. Тут завжди панує атмосфера домашнього затишку і комфорту, творчості і креативу.

 Screenshot 31

«Завдяки силами громадськості читальний зал перетворився на сучасний простір, у якому весь час проводяться культурні заходи, тематичні зустрічі, організовують дитячі свята і просто приємно проводять час цілі родини за читанням книг чи настільними іграми. Ми дуже задоволені, що діти, підлітки, молодь охоче підтримує дану ініціативу. У нас ніколи не буває сумно!» – наголосив координатор проекту Володимир Онищук.

Головна мета проекту – не просто створити відкритий простір для дозвілля і розвитку, а продемонструвати мешканцям міста, що для того, аби щось створити чи організувати, не потрібно мати ані великі гроші, ані владу. Головне мати бажання і знайти однодумців. Це доказ того, що змінювати і розвивати міста можуть звичайні мешканці.

За час існування артпростору «Bookіторія» ініціатори проекту переконалися, що у місті дуже багато талановитої, активної молоді, яка бажає розвиватися. Для якої живе спілкування – це набагато більше, ніж гаджети і телефони.

 Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)