|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:27 | 05.27.2024

Маленька волонтерка з Ніжина

Школярка з Ніжина Діана Насібова плете з бісеру патріотичні браслети та брелоки і продає їх у вільний від навчання час. А всі зібрані кошти передає на допомогу ЗСУ. Так за два роки своєї волонтерської діяльності дитині вдалося назбирати два мільйони гривень.

Ще до початку повномасштабного вторгнення дівчинка опікувалася безпритульними тваринами: доглядала за ними і допомагала шукати їм господарів. У 2022-му році за її таке чуйне й добре серце Діана навіть стала однією з переможців першої «Всеукраїнської зоозахисної премії». Зараз же дівчинка не лише опікується тваринами, але й чим може допомагає ЗСУ.

У перервах між навчанням Діана плете з бісеру різні вироби, які потім продає на місцевому базарі в Ніжині. Туди ходить кожні вихідні. Зібрані кошти вона передає до місцевої церкви, куди надходять заявки на допомогу для захисників. Про все звітує у своїх соцмережах. За майже два роки своєї волонтерської діяльності дитині вдалося назбирати і передати на потреби наших захисників понад два мільйони гривень. Та зупинятися вона не збирається, поки не настане наша перемога.

«У нас у Ніжині є Всіхсвятська церква, і отець Сергій – капелан – кожної неділі з 2014 року їздить на фронт. Разом з ним почали купувати тепловізори», – каже Діана Насібова.

1dianan

Діана Насібова й отець Сергій

 

Про внесок у нашу перемогу юної ніжинської волонтерки вже добре знають на теренах усієї країни. А за свою роботу вона у грудні минулого року отримала Знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг», який вручається працівникам державного та приватного секторів: робітникам та аграріям, енергетикам та будівельникам, вчителям та медикам, рятівникам та волонтерам, спортсменам та митцям, держслужбовцям та підприємцям, що створюють робочі місця, комунальникам та транспортникам, гуманітаріям – усім свідомим громадянам України, які своєю плідною працею наближають Перемогу без зброї в руках.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото з мережі

Схожі матеріали (за тегом)