|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:35 | 06.12.2024

Хто нагородив Кучму і за що?

Волонтери Козелеччини обурюються тим, що влада нагородила голову Кіптівської територіальної громади Володимира Кучму. Останньому закидають усунення від виконання обов’язків і навіть вставляння палиць в колеса на початку повномасштабки. Спробуємо розібратись, хто кого нагородив і за що.

123245345466Волонтери Козелеччини різко висловились щодо нещодавнього нагородження владою людей, непричетних, на їх переконання, до оборони Чернігівщини.

Зокрема, волонтерка із Кіптів Олена Таранова обурена нагородженням Кіптівського голови Володимира Кучми, висуванця політичної партії «Наш Край» і людини нардепа Бориса Приходька.

«Мазай» (очевидно, прізвисько Кучми, – Авт.) втікав у повномасштабку, сидів в «Борсучку», виганяв 58-му бригаду з села Прогрес. Бригаду, яку хер..чили в лісі. Ця тварина ще має совість отримувати нагороди? Він до людей у повномасштабку не вилазив. Йому було начхати на людей. «До дупи патріотизм». «Не лізьте проти танків». «Не кидайте “коктейлі молотова”». «Нехай ідуть»… Який сором. Наскільки у цієї людини немає не стида, ні сорому», – обурюється волонтер.

Олена Таранова також написала, що Кучма заважав вивозити загиблих із Ягідного.

Ми спробували розібратися, хто нагородив Володимира Кучму і за що. Як з’ясувалося, це була ніяка не нагорода, а подяка. Її Кіптівському сільському голові урочисто передав голова ОВА В’ячеслав Чаус. Але є один нюанс. Це подяка від Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID з аграрного та сільського розвитку. І отримав її не Кучма, а Кіптівська територіальна громада дослівно «за співпрацю в рамках проекту «Згуртовані громади» та допомогу громадам, постраждалим від підриву Каховської ГЕС».

43565464564566

Цікавий момент: директором «Всеукраїнської асоціації громад» є… Володимир Кучма. Виходить, що Кучма виписав подяку як чиновник ВАГ громаді, яку сам і очолює.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)