|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:02 | 06.06.2023

У Бобровицькій громаді запрацює ще один дитячий садок

У віддаленій від центру громади Петрівці тривають роботи по облаштуванню  групи дитячого садочка на 20 дітей.

Заклад для дошкільнят відкриють на базі школи, разом вони складуть навчально-виховний комплекс. Загалом – це розповсюджена практика.

Screenshot 86«НВК – це комфорт і економія для сільських закладів. Штатні розписи формуються єдині, що дозволяє ефективно використовувати обслуговуючий персонал – кухарів, кочегарів, сторожів. Відсутня посада завідувача дошкільного закладу. Раціональне використання коштів на оплату енергоносіїв. І ще низка плюсів, - пояснила голова Бобровицької громади Тетяна Ковчежнюк. -  Нині тривають роботи по облаштуванню приміщення. Вже замінили вікна і каналізацію. Дитсадок реконструюють відповідно до сучасних стандартів будівництва дошкільних закладів. Вже з вересня маленькі петрівчани відвідуватимуть дошкільний заклад у своєму селі. Їздити, як раніше у Новий Биків, не буде потреби. Тим паче тепер це вже інша громада. До речі, місцевий підприємець Сергій Лубенець пообіцяв забезпечити садок меблями».

Батьки маленьких петрівчан вже з нетерпінням чекають на відкриття дитячого садочка у рідному селі. Адже це дасть змогу обом батькам вийти на роботу, віддавши своїх чад у надійні руки вихователів.

Сніжана БОЖОК, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)