|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:52 | 08.12.2022

Медики Куликівської ОТГ отримали велосипеди

Минулого тижня в Куликівській об’єднаній територіальній громаді були закуплені 15 нових велосипедів для працівників усіх ФАПів, які знаходяться на території громади.

Вручення двоколісного «медичного транспорту» відбулося 30 травня в приміщенні Ковчинського ФАПу, де зібралися завідувачі усіх сільських медичних закладів громади на чолі з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Лідією Дмитришиною. Голова Куликівської ОТГ Наталя Халімон привітала медиків з наступаючим професійним святом та обговорила з працівниками першочергові потреби і проблеми сільських медзакладів та шляхи їх вирішення. Основною проблемою всіх медичних закладів є технічне зношення їхнього обладнання та самих приміщень. Адже практично всі заклади знаходяться в пристосованих приміщеннях, яким вже десятки років.

«Зазвичай ми зустрічаємося з лікарями, але сьогодні вирішили зібрати саме завідувачів сільських медичних закладів, середній медичний персонал, бо саме ви є першими помічниками лікарів і знаєте всі потреби і проблеми людей, – сказала голова Куликівської ОТГ Наталія Халімон. – Без вашої допомоги не вдалося б провести таку масштабну роботу з підписання декларацій з лікарями. Ви є основними організаторами надання якісних медичних послуг на селі і самі ж їх надаєте».

Марія ПУЧИНЕЦЬ 

 

 

Схожі матеріали (за тегом)