|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:48 | 02.01.2023

Для перенавчання - до сотні професій

У Чернігові безробітним пропонують перевчитися: можна обрати не лише традиційні робітничі професії, а й досить рідкісні.

100faxБезкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію можна через службу зайнятості. Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів – центри професійно-технічної освіти (ЦПТО ДСЗ), які діють в 11 областях України. Це сучасні комплекси з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Вони здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями.
До речі, там можна здобути не лише традиційні робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі нашої області, наприклад, коваль, квіткар, вишивальник,виноградар, виробник художніх виробів з лози тощо. Увесь перелік професій тут. Як стати слухачем ЦПТО і що для цього потрібно - читайте за посиланням  або зверніться до будь-якого структурного підрозділу обласного центру зайнятості за консультацією. Упродовж 2021 року 1613 безробітних області набували нових професій та підвищували кваліфікацію.

Схожі матеріали (за тегом)