|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:47 | 06.20.2024

Миколин ярмарок відгримів у Прилуках

 

Минулих вихідних в Прилуках пройшло вже традиційне, веселе, колоритне дійство з конкурсами та виставками – Миколин ярмарок.

Миколин ярмарок у Прилуках заснували у 2018 році і проводять щороку у травні на честь народного артиста, уродженця Прилук Миколи Яковченка. Адже саме у травні він тут народився.

Цьогоріч на ярмарку пригощали варениками, торгували, співали і танцювали. До речі, поруч з центральною площею міста, де власне і розгорнулося святкування, була ціла варенична алея. Адже саме вареники щороку стають фішкою цього ярмарку. Вареники з грибами, капустою, картоплею, з сиром, з ягодами – які тільки душа побажає. Окрім наїдків, придбати можна було і різноманітні вироби народних майстрів: картини місцевих художників, вироби вихованців дитячих закладів, ляльки, вишиванки, рушники, дерев’яний і глиняний посуд і ще багато чого цікавого і колоритного.

Також на Миколиному ярмарку всі бажаючі могли взяти участь у мистецькій акції «Арт рушник», яку придумали і реалізували викладачі і вихованці Прилуцької школи мистецтв.

«Ми запрошуємо всіх присутніх долучитися до нашої акції, – розповідає викладач Прилуцької школи мистецтв Анна Олексієнко. – Починаючи від дітей дворічного віку і далі без обмежень. Ми даємо фарби і все необхідне для того, щоб кожен бажаючий намалював свій малюнок. Таким чином плануємо створити найдовший у Прилуках рушник, до якого долучилися якомога більше людей».

Марія ПУЧИНЕЦЬ

 

 

 

Схожі матеріали (за тегом)