|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:15 | 06.20.2024

ДСНС інформує учасників ЗНО та абітурієнтів

Забезпечення пожежної безпека під час проведення ЗНО

Screenshot 1111У зв’язку з проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з 21 травня по 13 червня 2019 року, співробітниками Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області, упродовж травня були проведені обстеження 16 об’єктів (загальноосвітні, середні професійні та вищі навчальні заклади), які будуть задіяні під час проведення ЗНО, щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. Зокрема було перевірено відповідність протипожежним вимогам евакуаційні виходи та шляхи евакуації, стан пожежних гідрантів та пожежних водоймищ, терміни придатності первинних засобів пожежогасіння, укомплектованість відповідно до вимог пожежних щитів та пожежних кранів, наявність планів (схем) евакуації людей на випадок пожежі, наявність інструкцій про заходи пожежної безпеки та інше. Керівникам вищезазначених навчальних закладів були вручені довідки та пам’ятки щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки при проведенні ЗНО, з працівниками проведені протипожежні інструктажі щодо дій на випадок виникнення надзвичайної події під час проведення ЗНО. Перевірки показали, що пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання м. Чернігова готові до прийому дітей. Про це інформує т.в.о. начальника ЧМВ У ДСНС України у Чернігівської області Галина Карпенко.

Розпочинається вступна компанія до ВНЗ системи ДСНС України
Чернігівський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області запрошує абітурієнтів на навчання до провідних вищих навчальних закладів ДСНС України.

Відбір проводиться до:

• Національного університету цивільного захисту України

(м. Харків); http://www.nuczu.edu.ua/ukr/

• Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси); http://fire.ck.ua/

• Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

(м. Львів); http://ldubgd.edu.ua/

• Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця); http://vpu.ldubgd.edu.ua/

• Ліцею цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця) http://lizey.ldubgd.edu.ua/index.php

Правила прийому до ВНЗ ЦЗ у 2019 році розміщені на веб-сайтах відповідних ВНЗ ЦЗ, вказаних вище.

Прохідний бал для вступу до деяких навчальних закладів системи ДСНС знижено до мінімального!

Особи, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням забезпечуються форменним одягом, стипендією, безкоштовним проживанням в гуртожитку, 3-ох разовим харчуванням та медичним обслуговуванням. Після закінчення ВНЗ, випускників чекає 100% працевлаштування, та гідна заробітна плата.

 

Схожі матеріали (за тегом)