|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:31 | 06.20.2024

Носівчанин віддав квартиру в рахунок аліментів

Той з батьків, з ким проживає дитина, та той, хто проживає окремо від неї, можуть укласти договір про припинення права на аліменти у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно. Іншими словами - право на аліменти матері чи батька дитини припиняється з набуттям права власності на нерухомість другого з батьків.

Нерухомим майном може бути як житловий будинок, так і квартира чи земельна ділянка. Домовляючись в такий спосіб колишнє подружжя вирішує питання аліментних зобов’язань так би мовити у мирний спосіб. Чоловік, для прикладу, передає свою квартиру, натомість жінка – відмовляється від аліментів. Таку норму визначає Cімейний кодекс України.

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області наводить життєвий приклад. Так, у Носівці тривалий час батько дитини не сплачував на утримання сина аліменти, в наслідок чого утворилася заборгованість на суму 37319, 74 гривень. Два роки знадобилося чоловікові, щоб усвідомити свою відповідальність, і віднайти спосіб погашення боргу по аліментам. Свою двокімнатну квартиру він передав у власність колишньої дружини. Жінка відмовилася від права на аліменти.

Схожі матеріали (за тегом)