|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:05 | 08.12.2022

Нарубали дерев без дозволу

Фахівцями Державної екологічної  інспекції  у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Хаєнківського старостинського округу Ічнянської міської ради  виявлено незаконну рубку дерев.

Зокрема встановлено, що  рубка дерев різних порід відбувалася без дозвільних документів, що є порушенням статей 10, 25 Закону України «Про рослинний світ». Окрім того, з’ясовано, що до Хаєнківського старостинського округу Ічнянської міськради для надання відповідного дозволу на вирубки дерев порушник не звертався. Зрубану деревину чоловік складав на транспортний засіб – трактор з причепом. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Проведено розрахунки розмірів збитків, заподіяних внаслідок незаконної рубки, на суму 13 600 гривень.

1rubka21
Тож, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області нагадує громадянам про дотримання вимог природоохоронного законодавства! Відносини у сфері охорони, використання та відтворення рослинного світу регулюються Конституцією України, законами України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про природно-заповідний фонд України", Лісовим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

Схожі матеріали (за тегом)