|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:29 | 09.24.2021

З правоохоронців - у злочинці

Одному з працівників поліції повідомлено про підозру у вчиненні службового підроблення, а іншого судитимуть за крадіжку з гіпермаркету

1aasuda1За  принципової позиції прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.10.2020 слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомлено про підозру поліцейському патрульної поліції у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення.
Під час розслідування встановлено, що в вересні минулого року патрульний склав на особу  з ознаками інвалідності протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, нібито за керування особою у стані алкогольного сп’яніння транспортним засобом та подальшу відмову від проходження медичного освідування на стан алкогольного сп’яніння.
Проте з’ясовано, що чоловік, на якого складено адміністративний протокол, є інвалідом другої групи, у власності та користуванні будь-яких транспортних засобів не має та ніколи не отримував посвідчення водія. У день складання на нього протоколу транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння не керував.
Крім того, поліцейським до протоколу були внесені завідомо неправдиві відомості і про свідків, у присутності яких особа нібито відмовилася від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння, а офіційний документ свідки не підписували. Наразі досудове розслідування триває.

***

Обласною прокуратурою Чернігівщини скеровано до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронця, обвинуваченого у вчиненні крадіжки.

Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві,  завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення працівником правоохоронного органу майна з гіпермаркету «Епіцентр». Як установлено слідством, правоохоронець, вважаючи, що за його діями ніхто не спостерігає, умисно взяв з торгових рядів в гіпермаркеті «Епіцентр» різний товар, який поклав до себе в сумку та не розрахувавшись за нього, виніс майно повз каси за межі торгівельного магазину. Наразі досудове розслідування стосовно обвинуваченого завершено, обвинувальний акт для розгляду направлено до суду.

Схожі матеріали (за тегом)