|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:15 | 06.20.2024

Машиніста автовишки для Срібного вчать за індивідуальною програмою

Для безробітних громадян, які хочуть мати стабільну роботу, державна служба зайнятості пропонує безкоштовно опанувати затребувану на ринку праці робітничу професію.

Пройти професійне навчання можна як за груповою формою, так і за індивідуальними планами та програмами.

Начальник відділу організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Заровний пояснює: «Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавців або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності та здійснюється у навчальних закладах міста та області, а також у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які діють в 11 областях України. Отож, якщо підприємству терміново потрібні робітники певної професії, служба зайнятості готова оперативно організувати їх підготовку за індивідуальною формою».

Таким шансом скористався безробітний Володимир Лісніченко зі Срібного. Зараз за направленням Срібнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості він освоює навики машиніста автовишки та автогідропідіймача. Навчається чоловік за індивідуальною формою в КП "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат", а здобуті знання закріпить на практиці безпосередньо на робочому місці, яке гарантує Срібнянська селищна рада. Протягом трьох місяців він вивчить будову, принципи роботи, технічні характеристики автовишки та автогідропідіймача, навчиться керувати автовишкою та автогідропідіймачем під час підіймання людей на висоту для виконання опоряджувальних, оздоблювальних, електрофікаційних робіт, усувати несправності тощо.

Загалом протягом січня-березня поточного року в області набували нових професій та підвищували кваліфікацію 967 безробітних.

Оксана Завадко

Схожі матеріали (за тегом)