|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:34 | 12.04.2021

У Семенівці відреставрували «Містечко чудес»

Яскравими фарбами троє енергійних дівчат, які люблять творити й робити корисне для оточуючих, «оживляють» персонажів казок та мультфільмів у міському парку Семенівки. Вони швидко й якісно розмалювали скульптури казкових героїв. Таке відновлення скульптур відбулося вперше за багато років. Маленькі відвідувачі парку ніяк не натішаться, дорослим теж подобається таке перевтілення персонажів.

1asempark

Вже не одне десятиліття казкові персонажі в семенівському міському парку милують око жителів та гостей міста. На жаль, останні роки вони мали не надто привабливий вигляд. Скульптури казкових героїв під дією природних факторів та через вандалів, які частенько псували їх, стали розвалюватися та лущитися. Казкові персонажі втратили свій яскравий, привабливий колір, а деякі навіть частини тіла.

Відтак Вікторія Сич та Катерина Артеменко з Семенівської молодіжної ради взялися за відновлення казкових скульптур. Допомогти дівчатам зголосилася і Людмила Кошман. І хоча справа ще не закінчена, але вже завдяки їхнім зусиллям та невтомній праці у вовка відросла рука, слоник отримав новий хобот, трубадури засяяли новими яскравими кольорами, а лицар одягнув темні обладунки.

1aslon

Слона тепер не впізнати!

 

За словами мешканців міста, цим фігуркам вже понад 30 років. Це історична пам'ять, яку дівчата хочуть зберегти, адже вважають, що ці герої казок прикрашають їхній парк, а після реставрації можуть стати ще й чудовою фотозоною.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото з мережі

Схожі матеріали (за тегом)