|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:38 | 10.03.2022

У Куликівці увічнять пам’ять про загиблих на сході країни

16 квітня у Куликівці на честь вшанування подвигу захисників України закладено та освячено символічний камінь на місці, де незабаром буде споруджено пам'ятник.

Screenshot 12До проведення заходу долучилися заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, керівники району та воїни АТО.

Як зауважив Арсен Дідур, він важає своїм людським обов'язком долучитися до цієї благородної справи, яку ініціювала Куликівська районна спілка ветеранів АТО. Адже біля пам'ятника бійці зможуть згадати своїх побратимів, рідні помолитися за своїх близьких, а молодь відчути силу духу полеглих героїв, які загинули за свободу і незалежність України.

Screenshot 4Посадовець також пообіцяв, що воїни АТО завжди можуть розраховувати на увагу та підтримку з боку депутатського корпусу обласної ради у вирішенні злободенних питань.

Після закладки каменю присутні продовжили спілкування у центральній районній бібліотеці, де розмістилася виставка дитячих малюнків-листів та оберегів, які побували з воїнами на передовій. Нині у бібліотеці проходять різноманітні патріотичні заходи за участю учнів шкіл району.

Під час відвертої розмови говорили про важливість психологічної реабілітації військових, що повертаються із зони проведення воєнних дій, обговорювали ескіз майбутнього пам'ятника, котрий має символічно об'єднати пам'ять, славу та патріотизм. І, звісно ж, – розмірковували про майбутнє, адже за будь-якою війною обов'язково наступає мир, і будувати його треба усім разом.

Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко