|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:10 | 12.09.2023

Завершився конкурс творів про легалізацію зарплат

12 квітня підведено підсумки конкурсу, організованого за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації. До участі були запрошені 5220 учнів одинадцятих класів 496 закладів загальної середньої освіти області та близько 4 тис. випускників 15 закладів професійно-технічної освіти регіону.

Не обкрадайте своїх працівників! Hi - зарплатам у конвертах! Так почала свій твір Еліна Чуба, учениця 11 класу Талалаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів(керівник – Олена Кривонос), переможець обласного конкурсу на кращий літературний твір «Скажи «ні» зарплаті в конверті» для учнів 11-х класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Протягом березня-квітня 2019 року у закладах освіти були проведені виховні години з питань легалізації заробітної плати та написані літературні твори.

 Конкурс проводився у два етапи: І – районний (міський, ОТГ; у закладах освіти обласного підпорядкування та професійної (професійно-технічної) освіти) – березень 2019 року, II – обласний – квітень 2019 року.

Фахівцями управління освіти і науки Чернігівської ОДА,Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського була проведена велика робота з відбору трьох кращих учасників конкурсу.

За підсумками другого туру конкурсу, почесне друге місце зайняв Кирило Лохмачов - учень ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище» ( керівник – Вікторія Наровлянська). Трете місце - у Валерії Лисечко, учениці 11-го класу Ніжинської гімназії №3 (керівник – Віра Федюрко). Всі переможці отримали разом з почесними грамотами гарні Bluetooth-колонки, а вчителі - грошові призи.

Підводячи підсумки конкурсу, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко зазначив: «Цей захід, у подальшому сприятиме поінформованості учнівської молоді та їх батьків щодо негативних наслідків тіньової зайнятості та формуванню громадської думки про переваги офіційного працевлаштування».

Ігор Стужук

На фото: переможець конкурсу Еліна Чуба та ії керівник Олена Кривонос

Схожі матеріали (за тегом)