|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:36 | 10.29.2021

Під Прилуками викрили лісокрадів

У лісосмузі поблизу Прилук двоє чоловіків знищили понад 60 акацій та дубів. Поліція відкрила за фактом незаконної порубки лісу кримінальне провадження.

Працівники Прилуцького відділу поліції спільно з прокуратурою проводять спільні операції з виявлення незаконної порубки деревини на території обслуговування.

Під час проведення одного з таких рейдів правоохоронці виявили в лісосмузі чоловіків, які розпилювали дерева. На ділянці серед пеньків від спиляних дерев знаходилося кілька складометрів вже приготовлених до вивозу дров.

Лісоруби наполягали, що вони пиляли лише сухостій для опалення власної домівки, проте їх слова потребують перевірки. Двоє чоловіків не надали поліцейським жодних документів, які б дозволяли порубку деревини. До лісосмуги вони приїхали на автомобілі «УАЗ», куди складали дерева.

liskrad3

Деревина вилучена та долучена до матеріалів кримінального провадження в якості речових доказів.

Крім того у зазначених громадян було проведено санкціоновані обшуки за їх місцем проживання. У ході яких правоохоронці вилучили значну кількість деревини, яка готувалася для реалізації.

Наразі назначено ряд експертиз.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 2 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) - караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Схожі матеріали (за тегом)