|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:35 | 06.23.2024

Семенівська ОТГ розширюється

До кінця року до Семенівської об’єднаної територіальної громади доприєднуються дві сільські ради: Іванівська та Орликівська.

Від початку, коли відбувалося утворення Семенівської ОТГ, ці дві громади відмовилися від об’єднання, бо вважали себе самодостатніми. Та з часом жителі вирішили, що разом краще, бо рано чи пізно все одно приєднають до Семенівки.

«Ми з самого початку пропонували цим сільрадам увійти до Семенівської громади, але в 2017 році вони відмовилися, – говорить голова Семенівської ОТГ Сергій Деденко. – Я вважаю, що разом жити краще, адже це і концентрація коштів, і ефективне використання ресурсів. Наразі нам дуже важливо до 25 грудня розуміти, чи включаємо ми ці дві громади до своєї, чи ні, бо будемо приймати бюджет і треба передбачити на них кошти».

Наразі до Семенівської ОТГ входять майже всі села Семенівського району, окрім, власне, Іванівки, Орликівки та Жданівки. У всіх населених пунктах громади вже відчули переваги децентралізації. Тут роблять дороги, ремонтують школи, проводять вуличне освітлення, встановлюють дитячі спортивні майданчики.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)