|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:03 | 06.25.2024

Про вуличні «зручності» нарешті можна забути

Бобровицький ліцей добре знають в області, бо він щороку показує гарні результати по зовнішньому незалежному оцінюванню. Учні цього навчального закладу – достойні конкуренти на обласних олімпіадах, адже часто отримують перші місця. Вчителі вкладають душу в кожного здобувача освіти, аби запалити нову яскраву зірочку на всеукраїнському освітньому небосхилі. Проте важко повірити, що у такому високоінтелектуальному середовищі й досі не було внутрішніх туалетів. Майже півтисячна армія школярів щодня користувалася «вуличними» зручностями. А це, насамперед, здоров’я кожної дитини…

 1atualetus

Завершальні роботи у внутрішній вбиральні

«Для нас це було дуже болюче питання. Бо вуличні туалети – це не лише некомфортно, це щоденна небезпека, – говорить директорка ліцею Тетяна Литвин. – Санвузол у будь-якому навчальному закладі – норма, турбота про здоров’я учнів. Нині бригада вже завершує ремонт, і в нас, як у всіх цивілізованих закладах освіти, будуть окремо туалети для хлопчиків, дівчат і для дітей з особливими потребами».

1aatua

Цьогоріч у житті ліцею сталося три приємні події. Тут повністю замінили систему опалення, встановили централізовану протипожежну систему і облаштували комфортні теплі санвузли.

1aopalunna

Тетяна Литвин показує нову систему опалення. Батареї вже теплі

«Нам довелося продовжити канікули на два дні, бо були певні нюанси у підключенні до системи опалення. Але у вівторок нам дали тепло. Тож вимушені канікули закінчено. Час знову приступати до роботи!, – наголосила Тетяна Миколаївна.

 Сніжана БОЖОК, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)