|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:53 | 07.23.2024

13-14 липня у Києві відбулися змагання «Київ Незламний» від Федерація стронгмену України для ветеранів та військовослужбовців. Чернігівщину на них представляла команда ветеранів з 14 учасників. Незламні привезли додому 28 медалей.


30 червня команда ветеранів Чернігівської області взяла участь у змаганнях «СИЛЬНІ УКРАЇНИ», організованих Федерацією стронгмену України для ветеранів війни та військовослужбовців. Сильні, незламні воїни змагалися у 4 дисциплінах: жим на рази, ейробайк, веслування на тренажері, ривок гирі.


Ветерани привезли 17 медалей

П'ятниця, 21 червня 2024 07:45

На минулих вихідних відбулися всеукраїнські змагання «Звитяга нескорених», яку проводила Федерація стронгмену України. Чернігівщину представляла команда з восьми ветеранів війни. Хлопці показали достойний результат, завоювавши 17 нагород.


У Києві відбувся відбірковий тур з адаптивних видів спорту серед ветеранів з усієї країни до національної збірної України для участі у «Іграх Нескорених-2025», які відбудуться у лютому 2025 року у Канаді. Чернігівщину представила команда ветеранів з 18 учасників.


На Чернігівщині провели третій обласний етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», по завершенню якого було визначено 6 команд-переможниць в чотирьох видах спорту, які представлять Чернігівщину на фіналі у Києві.


Десять українських ветеранів взяли участь у біговому напівмарафоні в Брюсселі. Серед них було троє представників з Чернігівщини: Євген Смага, Іван Дрозд та Владислав Шатило.


28 травня відбувся четвертий обласний етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на якому визначали кращу жіночу команду з волейболу. Нею стали волейболістки з Гончарівської громади.


Ці «троїсті музики» довелося почути у приміщенні Козелецької громади, куди прийшли на зустріч із сільським головою Валентином Бригинцем батьки дітей, що активно займаються спортом у підвальному приміщенні місцевого ліцею під керівництвом директора Дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Сергієнка.


27 квітня у Чернігові відбувся Чемпіонат Чернігівської області з World Taekwondo ВТФ в розділі «керугі» серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів, який зібрав понад 200 учасників від чотирьох тренерів.


З 19 по 22 квітня 2024 року у селищі Колоденка Рівненської області відбувся Всеукраїнський турнір класу А «Західний п’єдестал» з тхеквондо (ВТФ), у якому чернігівські спортсмени вибороли сім медалей.


Сторінка 1 із 12