|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:18 | 06.23.2024

Бригада в роботі Бригада в роботі

ТОВ «Земля і воля» показує приклад соціально відповідального аграрного виробництва

 

Після завершення сівби основних культур розпочався догляд за дружними сходами молодих рослині посів пізніх культур. Водночас господарство активно почало ремонт доріг в Бобровицькій громади і навіть за її межами – на території сусідньої Козелеччини.

DSC01175 1

Ремонтні роботи виконує невеличка бригада Рачика Ламазяна. Вона оперативно полагодила дорогу від Бобровиці до Озерян, а механізатори господарства впорядкували й узбіччя.

DSC01202 1

"Євродорога" від Марківців до межі з Козелецькою громадою

 

Радує око «євродорога» до Марківців, відремонтований і центральний шлях і по селу. Без вибоїн дорога й за Марківцями, аж до адміністративної межі з Козелецькою громадою, там і узбіччя обсаджене декоративними липами, купленими за кошти «Землі і волі», господарство й доглядає гарні деревця.

DSC01189 1

До Марківців по селу вибоїн немає

 

Від адміністративної межі і до першого села сусідньої громади побудована асфальтова дорога згідно з укладеною угодою між товариством «Земля і воля» та обласною адміністрацією про дольову участь у будівництві дороги між Бобровицею і Козельцем. Аграрне господарство виконало свої зобов’язання, про що свідчать якісні дороги між Бобровицею й Марківцями та Старою Басанню й Пісками. А область почала добру справу, але не завершила. Тож за чотири роки чималий відрізок шляху між Козельцем і селом Петрівське цієї громади вкрився вибоїнами. Їх відремонтувала згадана вище бригада Рачика Ламазяна – звісно, за кошти товариства «Земля і воля». Асфальтну суміш виготовляють на асфальтному заводі господарства, що значно дешевше і якісніше.

DSC01216 1

Попередження про ремонт дороги на території Козелеччини

 

Ремонтні роботи виконують без зупинки руху транспорту, але з наочним попередженням про виконання цих робіт. Проте деякі несвідомі водії на великій швидкості пролітають повз дорожників. Запитав бригадира, який теж засипав лопатою вибоїни на дорозі: чи хоч один водій зупинився і подякував за роботу? У відповідь почув: «Я про себе дякую їм за те, що пролітають мимо і не травмують нас. Хоча, буває, й побоююсь, коли доводиться відскакувати від лихачів. На щастя, таких небагато».

IMG 1117 1

Бригадир Рачик Ламазян теж бере лопату в руки

 

Шановні водії, прислухайтеся до цих слів людини, яка під загрозою вашого «лихацтва» ремонтує дорогу для вашого безпечного й без’ямкового проїзду. Не створюйте дорожникам вашого безголового ризику!

Товариство «Земля і воля» своєю турботою про якість доріг показує для інших сільськогосподарських виробників приклад соціально відповідального аграрного виробництва навіть в умовах війни, під сиренами про повітряну тривогу. Звісно, є регіони, де люди живуть під постійними смертельними нальотами. Але де спокійніше – не можна забувати й про людей, з якими живете поруч. Для них, менш захищених, кожна стороння допомога чи й проста увага – як бальзам на серце у цей страшний час.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)