|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:31 | 05.27.2024

Хлібороби ТОВ «Земля і воля» вчасно і злагоджено трудяться на весняних полях

Передусім закрили вологу і відразу ж взялися за підживлення ґрунту під посів головних весняних культур.

DSC01119 1

Спеціальна сівалка в роботі

 

На підготовці ґрунту під соняшник найбільше постаралися механізатори Олександр Коваленко (409 га), Василь Балан (390 га), Ігор Гундаров (354 га), Павло Струк (331 га), Богдан Перепелиця (313 га). На внесенні гербіцидів під цю культуру найбільший виробіток у Дениса Лобана: за день – 90 га, всього – 315 га.

Сіють соняшник семеро механізаторів. За день найбільше сіє Микола Побережний – 110-140 гектарів, і в цілому він лідирує. Не набагато відстають від нього Анатолій Беззуб, Анатолій Хвойницький, Сергій Долгов і Михайло Свириденко. Всього вже засіяно соняшником майже п’ять тисяч гектарів, що наближено до запланованого.

IMG 1061 1

На сівбі соняшника кращі результати показує Микола Побережний

 

Якщо дозволить погода, то наприкінці квітня господарство почне посів кукурудзи. Під цю культуру вже підготовлено і підживлено мінеральними добривами більше 10 тисяч гектарів. Найбільші виробітки на внесення поживи у Сергія Рискаля, Cергія Линевича, Андрія Розумієнка – понад тисячу гектарів.

IMG 1057 1

Підвезення і завантаження в сівалку добрив і насіння забезпечують Валерій Кобизький, Володимир Лепеха і Анатолій Завгородній

 

Чітко організована доставка до агрегатів насіння і добрив. Завантажують сівалки з допомогою спеціальної техніки. Чітко, погодинно підвозять кухарі гаряче харчування для трудівників полів. Мобільні та стаціонарні кухні працюють на всіх виробничих дільницях. Зарплата виплачується у встановлений день без жодних затримок.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)