|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:57 | 11.27.2022

Майже 3 млн грн щороку - в місцеві бюджети

На Чернігівщині бюджети місцевих рад щороку наповнюватимуться коштами в розмірі понад 2,9 млн грн від продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Упродовж І півріччя 2019 року на Чернігівщині  було проведено 18 аукціонів з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській  області. За результатами торгів продано право оренди на 42  земельні ділянки загальною площею  809  гектарів.

Бюджети сільських та селищних рад Чернігівщини  щороку наповнюватимуться коштами в розмірі понад  2,9  млн гривень.

У І кварталі 2019 року продали права оренди на  19 земельних ділянок площею 257 га, у ІІ кварталі – на  23 земельні ділянки  площею 552  га.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів досягла  142 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (Варвинський район, Журавська сільська рада Чернігівської  області, площа 3,3852 га).

Також в ході конкурентної боротьби вартість землі у Бахмацькому  районі на території   Халимонівської сільської ради  Чернігівської області зросла до 120,8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Схожі матеріали (за тегом)