|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:22 | 02.21.2024

Французи виділяють кошти на відновлення Чернігівської районки

Французи виділяють кошти на відновлення Чернігівської районки

На відновлення зруйнованого російськими військами триповерхової будівлі поліклініки Чернігівської центральної районної лікарні Французький фонд Mесеnat Servier виділить 612 тисяч євро. Гроші надійдуть через платформу United24.

Про те, що Французький благодійний фонд «Mесеnat Servier» долучиться до відбудови медичної інфраструктури, йшлося ще на зустрічі з його представниками у квітні цьогоріч. Власне, фонд висловив готовність доєднатись до ініціативи UNITED24 на підтримку України, зокрема до відновлення пошкодженої медичної інфраструктури.

В цілому, Французький благодійний фонд «Mесеnat Servier» оголосив допомогу на суму понад 8 мільйонів євро, що на сьогодні є найбільшою цільовою допомогою для задоволення потреб охорони здоров’я в рамках United24. І частина цих коштів піде саме на Чернігівську районку. З цією метою Міністерство охорони здоров’я і Французький благодійний фонд «Mесеnat Servier» підписали відповідну угоду. Тож після відповідного рішення Комісії з розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров'я буде здійснено ремонт покрівлі та встановлено вікна і зовнішні двері у триповерховій будівлі поліклініки медзакладу.

«Цей медзаклад неодноразово обстрілювали росіяни. І зараз він потребує відновлення, щоб люди вчасно та якісно отримували медичні послуги», – повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, Чернігівську районну лікарню у лютому та березні 2022 року росіяни кілька разів обстрілювали та завдавали ракетних ударів. В інфекційному відділенні ударною хвилею вибило вікна, двері, зруйнувало перегородки у боксах. Кисневу станцію біля відділення також зруйнував російський снаряд.

 

Софія ЖЕВЕДЬ

Схожі матеріали (за тегом)