|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:40 | 03.01.2024

Дискова борона від міжнародної організації

Органічне господарство з Коропа отримало від міжнародних партнерів дискову причіпну борону БП-4П-01.

Мова йде про фермерське садівниче господарство «Золотий Пармен». Як повідомили в господарстві, профінансувала закупівлю міжнародна організація Global Communities (Глобал Ком'юнітіз). Фінансування здійснювалось в рамках програми PEARL, яка є пілотним проектом для раннього відновлення та добробуту.

 

Згідно умов проекту, на «Золотому Пармені» додатково створили ще одне робоче місце.

«Реалізація цього проекту дасть можливість покращити якість обробітку землі. Борона буде застосовуватися для поверхневого обробітку ґрунту, що забезпечує кришіння, розпушування, часткове перемішування, вирівнювання  його поверхні, що заміняє оранку. Знищення паростків та сходів бур'янів, а також сидератів заглиблюючи їх в ґрунт на мульчу. За допомогою борони будуть виконуватися роботи по внесенню в ґрунт органічних добрив та сидератів», – прокоментували обновку в господарстві.

 boron0

boron1


Довідка

ФСГ «Золотий Пармен» з Коропа на 700 гектарах землі вирощує елітні сорти яблук, овочі, чорну смородину та зернові культури. Має цех із виробництва натуральних соків прямого віджиму та цех із переробки зернових і пакування круп. Також займається свинарством. Є учасником Громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна».

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)