|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:05 | 07.16.2024

Новий міст на 4 смуги руху

Як повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, під Черніговом будується один з найбільших мостів через річку Десна.

На мосту через річку Десна поблизу Чернігова будівельники вже розпочали насування прогонової будови. Це один із найбільш трудомістких етапів роботи на штучній споруді. Проводять його за допомогою потужних гідравлічних домкратів, які штовхають металеві конструкції вперед на опори.
Також зараз влаштовується земляне полотно заїздів на міст, виконується армування та бетонування монолітних стін наземної частини мосту, наноситься шар гідроізоляції на поверхню вже готових монолітних стін. Водночас триває розширення проїзної частини дороги на підʼїзді до нової штучної споруди.
Новий міст матиме довжину 628 метрів і висоту 22 метри та 4 смуги руху для забезпечення повноцінного руху транспорту.
Міст через річку Десна на підʼїзді до Чернігова на початку повномасштабного вторгнення росії в лютому-березні минулого року був єдиним маршрутом для виїзду населення до більш безпечних регіонів та ввезення гуманітарних вантажів до заблокованого окупантами Чернігова. Вночі 23 березня російський літак скинув на нього кілька 250-кілограмових авіабомб, в результаті удару впали прольоти. Чернігів опинився відрізаним від інших населених пунктів.
Після деокупації області розпочали відновлювати пряме й найкоротше сполучення Чернігова з Києвом. Провели розмінування та очищення території від боєприпасів, встановили понтон та облаштували підʼїзні шляхи до нього. Паралельно розпочали зведення нового мосту та відновлення старого, щоб забезпечити тимчасовий проїзд через річку. Міст, який будується, буде одним із найбільших через річку Десна. Завершити його спорудження планується до кінця 2024 року.

7834834854239

Схожі матеріали (за тегом)