|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:18 | 02.23.2024

Прогноз - чверть тисячі робочих місць

З початку року 113 мешканців області стали переможцями на отримання мікрогрантів за програмою «Власна справа». У результаті їхньої підприємницької діяльності в області має з’явитися 259 нових робочих місць – це є ключовою вимогою програм.

55675674563234У поточному році за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» 113 мешканців області стали переможцями на отримання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн. Також визначено 4-х переможців за програмою «Грант для ветеранів», за якою учасники бойових дій та їх подружжя, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати гранти на бізнес від 250 тис. грн до 1 млн грн.
Завдяки грантовим коштам підприємці відкривають чи розширюють власні виробництва, СТО, салони краси, швейні цехи, кав’ярні, заклади торгівлі та харчування, спеціалізовані освітні, медичні, фізкультурно-оздоровчі та розважальні студії, фермерські господарства, надають послуги у сфері зеленого туризму, ландшафтного дизайну, клінінгові, будівельні, ремонтні, послуги. Серед цікавих бізнес-ідей – виробництво фруктово-ягідної пастили та екоснеків, твердопаливних котлів, поліпропіленових мішків тощо.

Схожі матеріали (за тегом)