|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:22 | 06.23.2024

Осінні жнива в ТОВ «Земля і воля» в розпалі

Осінні жнива в ТОВ «Земля і воля» в розпалі

Збирання кукурудзи розпочали практично 8 жовтня, коли вологість зерна на стеблі становила 17-19 відсотків, для зберігання його у великих ємностях елеватора досушують до 14,5 вологості. Тобто, витрати газу мінімальні.

DSC09668 1

Лан із кукурудзою зникає на очах

 

За перші три дні масового збирання намолотили майже 30 тисяч тонн качанистої. Комбайнер Василь Коновал 9 жовтня намолотив більше трьохсот тонн, з початку збирання – майже тисячу тонн. Добрий результат у Юрія Сірого і Олексія Нестерчука. Набирають темпи й усі 40 комбайнерів.

DSC09702 1

Кипить робота і на елеваторі

 

На перевезенні зерна тракторами з причепами у перші дні відзначився Василь Шіпка, за два дні перевіз майже 600 тонн. Старається молодий тракторист Владислав Логачов, не відстають й інші перевізники.

Вслід за комбайнами проводиться подрібнення решток кукурудзяних стебел. На повністю звільнені поля заходять 24 трактори з плугами. По 25 гектарів і більше виорює за день Михайло Свириденко, майже такий результат у Сергія Івановича та Сергія Сергійовича Линевичів та в обох Перепелиць.

Працюють осінні жниварі з ранку і до сьомої-восьмої вечора. Трудівники забезпечені чотириразовим гарячим харчуванням, на поля і додому підвозять їх автобусами. Кукурудзяні жнива планують завершити в жовтні.

 

Григорій ОСОВСЬКИЙ

Схожі матеріали (за тегом)