|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:48 | 07.23.2024

Не поле для футболу, а дрони для ЗСУ

У Ніжині гроші, які заплановані на будівництво дитячого футбольного поля, будуть спрямовані на закупівлю дронів для потреб ЗСУ.

0208233,5 мільйони гривень додадуть до тих 90,5 мільйонів на підтримку армії, що міська влада вже виділила за 2022-2023 роки. Про це на нараді повідомив перший заступник міського голови Федір Вовченко, інформує пресслужба міськради. З його слів, гроші на потреби Збройних Сил вирішили перенаправити за результатами голосування в Telegram-каналі міськради.
За результатами відкритого голосування щодо побудови футбольного поля, яке відбувалося до 31 липня 2023 року, в якому взяло участь майже 3000 респондентів доручено відділу спорту зупинити проєкт побудови футбольного поля для Ніжинської дитячої футбольної школи. За дорученням міського голови Олександра Кодоли фінансове управління вже відпрацювало механізм закупівлі дронів. Проведуть тендер, дрони передадуть тим військовим частинам, де служать ніжинці. Федір Вовченко також сказав, що футбольне поле для юних футболістів обов’язково побудують, але після перемоги.

Схожі матеріали (за тегом)