|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:59 | 05.21.2024

На «Елегант» потрібні швачки

На «Елегант» потрібні швачки

Працевлаштуватись на фабрику можуть навіть ті, хто не має  відповідної професійної підготовки та досвіду роботи, але є бажання навчатись та працювати. Зареєстрованим безробітним служба зайнятості пропонує безкоштовно здобути професію «швачка» безпосередньо на підприємстві з подальшим працевлаштуванням.

Наразі Чернігівська швейна фабрика «Елегант» шукає швачок. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, комфортні умови праці. Оплата відрядна, тобто її розмір залежить від кількості та якості виконаної роботи. Є й заохочення від роботодавця – грошові винагороди до професійних та інших свят, найкращим працівникам, при виході на пенсію тощо. Фабрика працює в одну 8-ми часову робочу зміну з понеділка по п’ятницю. На підприємстві є медичний пункт, приміщення для прийому їжі, душові. Наразі в штаті близько 300 працівників, більшість - жінки.
«Елегант» – це високоефективне швейне виробництво з сучасними технологіями, обладнанням, з великим асортиментом виробів. Там шиють жіночий, чоловічий та дитячий одяг на замовлення європейських партнерів.
Сьогодні  об 11.00 у Чернігівському міському центрі зайнятості, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Попудренка, 14, на замовлення ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» відбудеться ярмарок вакансій. Його учасників ознайомлять з діяльністю підприємства, актуальними вакансіями, вимогами до працівників, умовами праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями, а також ситуацією на ринку праці та послугами, що надає служба зайнятості. Крім того, громадяни матимуть змогу віч-на-віч поспілкувалися з представником роботодавця.

Схожі матеріали (за тегом)