|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:32 | 12.01.2023

Відновлення області триває

В області 11 липня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

1ainfra223У мікрорайоні Бобровиця у Чернігові встановлювали елементи тимчасового модульного містечка для осіб, які втратили житло. У с. Ягідне Іванівської громади продовжувались відновлювальні роботи силами добровольчого будівельного батальйону «Добробат» у співпраці з Мінрегіоном. Волонтери монтували дахи та перекриття.
Тривала заміна вікон і дверей та супровідні роботи у Чернігівській міській лікарні №3, обласній дитячій лікарні, обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласному центрі крові.
Здійснювались ремонтні роботи у котельнях АТ «Облтеплокомуненерго».
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. На двох ділянках траси М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ провели ямковий ремонт пневмоструменевим методом та відновили 430 кв. метрів покриття. Гарячим асфальтобетоном ремонтували шлях Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка, опрацювавши 331 кв. метр покриття. Ще 193 кв. метри відремонтували на дорозі Р-61 Батурин — Конотоп — Суми. На одній з ділянок автошляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів гарячим асфальтобетоном відновили 164 кв. метрів покриття. Ще на одній ділянці провели ямковий ремонт асфальтоукладальником. Також 25 кв. метрів пневмоструменевим методом відремонтували на дорозі Т-25-26 Ніжин — Бобровиця — Нова Басань.

Схожі матеріали (за тегом)