|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:26 | 06.15.2024

Відновлюють інфраструктуру і транспортну мережу

В області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

1aibfra22Продовжувалося встановлення вікон у Чернігівській обласній лікарні, обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласній дитячій лікарні, а також у Чернігівській міській лікарні № 3. Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Відновлено пряме сполучення Чернігова з Києвом та громадами на лівому березі Десни трасою М-01.
На шляху М-01 Київ — Чернігів  проводили ямковий ремонт та відновили 854 кв. метри покриття пневмоструменевим методом. Також тут упорядковували узбіччя. На дорозі Т-25-27 Бобровиця — Свидовець — Новий Биків — Ічня провели аварійний ремонт на площі 202 кв. метри, планували та укріплювали узбіччя.
На двох ділянках шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів проводили ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном та відновили 129 кв. метри покриття. Ще на одній — здійснювали ремонт асфальтоукладальником. Аварійний ремонт гарячим асфальтобетоном продовжували також на автошляху Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка. На дорозі Т-25-14 Ніжин — Бахмач — Дмитрівка пневмоструменевим методом відремонтували 90 кв. метрів. На трасі Н-07 Київ — Суми — Юнаківка для подальшого ремонту фрезерували покриття на площі 3000 кв. метрів.

Схожі матеріали (за тегом)