|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:42 | 04.01.2023

Клієнтів «Чернігівгаз збут» перевели до «Нафтогазу»

На Чернігівщині людей, які користуються газом від постачальника ТОВ «Чернігівгаз збут» з 1 травня було автоматично перевели до постачальника останньої надії. За рішенням Кабінету міністрів України, цю функцію виконує «Нафтогаз України». Укладати додаткові договори не потрібно, бо перехід вже відбувався автоматично.

1agazikМова йде не лише про Чернігівщину, а про усіх споживачів, які раніше отримували природний газ від постачальників під брендом «Твій газзбут» (104.ua). Так, з 1 травня 2022 року вони забезпечуються газом від «Нафтогазу». І вже він буде виставляти рахунки за спожите блакитне паливо.

Але за газ, отриманий до 30 квітня включно, потрібно розраховуватися з попереднім постачальником ТОВ «Чернігівгаз Збут», а за той, що використали після 1 травня, сплатити ГК «Нафтогаз України». Та от тільки й досі ніхто не повідомив людям про те, на які рахунки тепер платити, як, власне, й не попередили завчасно про зміну постачальника.

Як повідомляється на сайті ТОВ «Чернігівгаз збут» ціна на газ для побутових споживачів залишиться 7,96 грн за куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Більше того, кажуть, цей перехід – це лише формальність, обслуговування не зміниться.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)