|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:35 | 11.28.2023

Воєнна відбудова триває

Виконувалися першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури та транспортної мережі.

1vidbudНа території Киселівської громади на підготовленій ділянці встановлювали елементи модульного містечка. Силами добровольчого будівельного батальйону «Добробат» у співпраці з Мінрегіоном киплять відновлювальні роботи у с. Ягідне Іванівської громади. Тривають ремонти у Чернігівській обласній дитячій лікарні та Чернігівському обласному центрі крові.
Служба автомобільних доріг  області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Минулого дня у роботах було задіяно 141 працівника та 86 одиниць техніки підрядних організацій. На трьох ділянках дороги Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів проводили ремонт асфальтоукладальником. Ще на одній ліквідували вибоїни та відновили 179 кв. метрів покриття. На інших ділянках облаштовували узбіччя.
До речі, у Вишгородському районі Київської області відбудували міст в селі Оселища, який було зруйновано російськими окупантами. Цей міст знаходиться на автошляху Р-69 сполученням Київ-Чернігів. Рух на ділянці дороги через міст у с. Осещина відновлено.
На автошляху М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ гарячим асфальтобетоном відновили 202 кв. метри покриття на двох ділянках, ще на трьох провели ремонт асфальтоукладальником. На іншому відрізку фрезерували майже 3 тис. кв. метрів покриття для подальшого ремонту. На двох ділянках траси М-01 Київ — Чернігів відремонтували 889 кв. метрів покриття пневмоструменевим методом та гарячим асфальтобетоном. На дорозі Р-68 Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці провели ямковий ремонт та відновили 608 кв. метрів. Ще 205 кв. метрів відремонтували на автомобільному шляху Р-65 Миколаївка— Семенівка — Новгород-Сіверський — Глухів. На одній з ділянок траси Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч відновили 165 кв. метрів покриття. На дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин пневмоструменевим методом відремонтували ще 60 кв. метрів.

Схожі матеріали (за тегом)