|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:52 | 11.27.2022

Ще сім проєктів коштом ДФРР

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів ДФРР.

poststanciaУ ході засідання члени регіональної конкурсної комісії затвердили відповідний перелік проєктів. Так, у списку сім об’єктів, три з яких перехідні (Григорівська ЗОШ Бахмацької громади, гімназія імені Васильченка в Ічні та кінотеатр імені Щорса з пристосуванням під Хаб соцпартнерства та інституційного розвитку). Серед нових — стадіон у Коропі, дитячі садочки у селі Кобижча Бобровицької ТГ та в Чернігові, Поштова станція губернського казначейства в обласному центрі. Останній об’єкт в рейтингу поступався школі в Борзні.
Залишок коштів не дозволяє профінансувати роботи у Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської. Однак, навчальний заклад входить до переліку програми Велике будівництво-2022, тож гроші на ремонт вишукуватимуть з інших джерел. Натомість решти вистачить для участі в реставрації з пристосуванням під музей Чернігова пам'ятки архітектури місцевого значення Поштової станції губернського казначейства.
На всі передбачені ремонтні та реставраційні роботи з Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році для Чернігівської області передбачено понад 97 мільйонів гривень. Ще 24 мільйони додадуть громади.
Затвердили учасники засідання і обсяги фінансування по кожному з технічних завдань у відсотковому співвідношенні.

Схожі матеріали (за тегом)