|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:01 | 11.27.2022

"Смачній паляниці" - місцеве борошно

Товариство з обмеженою відповідальністю «Смачна паляниця» - невелике хлібопекарське підприємство, яке понад 10 років працює в Чернігові та забезпечує роботою 21 працівника.

palanycaПідприємство виробляє широкий асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що налічує більше 70 найменувань продукції. Не зважаючи на широкий вибір хлібної продукції, яку пропонують підприємства області та завозять постачальники з сусідніх регіонів, «Смачна паляниця» завоювали свого споживача якістю та дотриманням унікальних  рецептів при випіканні хліба на натуральних заквасках.
Підприємство днями відвідав директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олег Крапивний, де ознайомився із виробничим процесом, асортиментом продукції. Разом із директором підприємства Сабір Гасанхан Огли обговорили питання перспектив розвитку підприємства, реалізації продукції, державної підтримки підприємств харчової галузі.
Особливу увагу було приділено питанню забезпечення підприємства сировиною. На даний час ТОВ «Смачна паляниця» у виробництві використовує пшеничне борошно сумських та тернопільських виробників. То ж, фахівцями Департаменту було надано контакти місцевих виробників борошна з метою оптимізації виробничого ланцюгу та підтримки місцевих борошномелів та хлібопеків. Продукцію ТОВ «Смачна паляниця» можна придбати в кіосках фірмової торгівлі  м. Чернігова. Також, підприємство забезпечує хлібом лікувальні заклади міста.

Схожі матеріали (за тегом)