|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:09 | 07.23.2024

Як працює «Куликівське молоко»

Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко» - потужне підприємство області, яке спеціалізується на виробництві молочної продукції із сировини, яка заготовляється на території області.

kulmolЩоденно підприємство переробляє до 25 тонн молочної сировини на сухе молоко, вершки, сметану, йогурт, ряжанку, тверді та кисломолочні сири, вершкове масло, забезпечуючи роботою 157 працівників. На підприємстві впроваджено міжнародні системи безпечності виробництва продукції, яка реалізується на сьогодні виключно на внутрішньому ринку, зокрема, в м. Чернігові продукцію заводу можна придбати у торгівельній мережі «СЕДАМ».
Стабільна якість та натуральність кожного виду продукції - це те, що робить Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко» одним з лідерів ринку молочної продукції України. Молочна продукція ТМ «Куликівка» впродовж багатьох років є гарантом високої якості та 100% натуральності.
Днями підприємство відвідали фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, ознайомились із виробництвом молочної продукції, проблемами та перспективними планами. Особливу увагу було приділено співпраці підприємства із постачальниками молочної сировини – сільськогосподарськими підприємствами, обговорено переваги діяльності та створення кооперативів, сімейних молочних ферм, якісним показникам сировини. Надано роз’ясненння з питань державної підтримки підприємствам агропромислової галузі. В.о. директора підприємства Сергій Аніч та завідуюча виробництвом Ольга Книр ознайомили фахівців Департаменту із виробничим процесом від лабораторних випробувань до відвантаження продукції.

Схожі матеріали (за тегом)