|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:38 | 12.01.2021

Ремонт мостів і доріг триває

У Кіптівській громаді біля села Гальчин відремонтовано міст, а у Киїнці ремонт ще триває.

galchinЗавершені основні роботи з капітального ремонту мосту на дорозі місцевого значення О250712 Гальчин – Хрещате - /М-02/ км 1+960, біля села Гальчин Кіптівської громади. Довжина мосту – 6 метрів. Обсяг фінансування – 3 362 410 гривень. Міст збудований ще у 1973 році. За цей час в прогоновій будові утворились значні розшарування, корозія арматури, гідроізоляція споруди перебувала у незадовільному стані, асфальтобетонне покриття проїзної частини мало тріщини та вибоїни. Була повністю відсутня перильна та бар’єрна огорожа мосту. У ході капітального ремонту мостову споруду повністю оновили, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху. Проведені укріплювальні роботи, зміцнено укоси, відновлено пошкоджені елементи мосту, влаштовано дорожнє покриття. Загалом цього року у планах Управління капітального будівництва ОДА — ремонт 11 мостів на дорогах місцевого значення у Чернігівській області. На 4 об’єктах роботи уже завершені.

mosty

kyinkaОновлення штучної споруди у центрі села Киїнка входить до комплексу робіт з ремонту дороги. Наразі міст заасфальтований, що дозволяє відкрити проїзд транспорту в обох напрямках (на час мостових робіт транспорт рухався реверсивно). Довжина мосту - 12 метрів. Побудований в 1973 році, матеріал - залізобетон. Проведений ремонт бетонних поверхонь опор та прогонової будови. Далі робиться мостове полотно. Наразі укладений асфальтобетон, проводяться зварювальні роботи на пішохідній зоні. По селу Киїнка ремонтується 3,7-кілометрова ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів. Це відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. На об'єкті продовжується облаштування інфраструктури для пішоходів та громадського транспорту. Робочі встановлюють бортові камені, укладають тактильну плитку. Вздовж проїзної частини робиться пішохідна зона, якої раніше по населеному пункту не було. Поблизу школи зроблений пішохідний перехід з острівцем безпеки. По селу встановлюються опори зі світильниками. Після ремонту дорога по населеному пункту буде освітлена.

Ця ділянка дороги Р-69 забезпечує в'їзд до обласного центру з об'їзної Чернігова з траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Фактично село Киїнка - це околиця Чернігова, тут проживає чимало людей, що працюють у місті. Також є дачні будинки містян. Рухається міський громадський транспорт, шкільний автобус.

Схожі матеріали (за тегом)