|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:37 | 12.01.2021

Надзвичайний стан, щоб отримати газ

У Чернігові відсутність опалення у восьми бюджетних закладах кваліфікували як надзвичайний стан і тепер чекають на поставки для них блакитного палива від НАК «Нафтогаз України».

1gaznsЯк повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради, у Чернігові 4 жовтня увімкнули опалення в дитячих садках та 11 жовтня почали опалювальний сезон для всіх інших споживачів, які підключені до централізованого теплопостачання. Проте у восьми бюджетних закладах, які мають окремі газові котельні або побутові котли і мусять купувати газ окремо, тепло так і не стало. У цьому переліку – дитсадок № 66, територіальний центр соцобслуговування, сімейна і стоматологічна поліклініки, центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю і дві бібліотечні філії.

Саме тому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, яким неможливість початку опалювального сезону у восьми бюджетних закладах міста через відсутність природного газу кваліфікована як надзвичайний стан. Обіцяно, що НАК «Нафтогаз» після цього забезпечить необхідні ліміти газу. Таке процедурне рішення в міськраді ухвалили на виконання рекомендацій за підсумками селекторної наради представників уряду з головами ОДА і мерами обласних центрів, яка відбулася 8 жовтня. Стосується воно закладів, які мають окремі газові котельні або побутові котли і мусять купувати газ окремо.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)