|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:34 | 05.21.2024

Ремонтуватимуть дорогу Козелець – Бобровиця

Тендер вже оголошений, а в середині липня відбудеться аукціон на визначення компанії-підрядника. Як тільки буде заключений договір, розпочнуться дорожні роботи.

dorkozbobrЦе ділянка дороги Т-25-28 Козелець – Бобровиця перед селом Мостище Козелецької ОТГ. Її планується оновити цьогоріч. Місце майбутнього ремонту оглянули начальник САД у Чернігівській області Роман Сміяненко, заступник з розвитку доріг Володимир Боровик та народний депутат Олексій Устенко (голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики). Протяжність маршруту Козелець – Бобровиця складає 33,4 км, з них 21,5 км – по Козелецькій ОТГ, 11,9 км – по Бобровицькій ОТГ.
У 2017-18 роках за рахунок державного бюджету по території Козелецької ОТГ вже були проведені роботи з поточного середнього ремонту. Проте кошти були виділені не на весь маршрут. Оновлено було його частину - близько 13 кілометрів. Майже 9 кілометрів посеред дороги кілька років залишались без ремонту, створюючи дискомфорт автомобілістам. Врешті решт у 2021 році цю проблему буде вирішено.
До речі, по території Бобровицької ОТГ дорога Т-25-28 також буде оновлюватись за кошти знаного приватного сільгоспвиробника - ТОВ "Земля і воля", яке очолює Герой України Леонід Яковишин. Соціально відповідальне місцеве аграрне підприємство у попередні роки відремонтувало близько 6 кілометрів. Цьогоріч продовжить роботи на решті автошляху по Бобровицькій ОТГ.
Дорога Т-25-28 Козелець – Бобровиця була збудована півсторіччя тому. З тих пір ремонтується уперше. Інтенсивність руху транспорту тут складає понад 1600 авто на добу. Забезпечує сполучення двох аграрних центрів Чернігівської області. Це маршрут для руху шкільних автобусів. Забезпечує проїзд місцевим жителям до Козелецької та Бобровицької центральних райлікарень. До того ж, це маршрут туристичний: у Козельці знаходиться Собор Різдва Пресвятої Богородиці XVII ст. (що вважається одним з найкрасивіших в країні пам'ятників українського бароко); у Бобровиці – палац Катериничів ХХ ст. (родинний маєток мецената-цукровара).

Схожі матеріали (за тегом)