|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:16 | 11.30.2023

Прилуцьку ДЮСШ модернізують?

Прилуцька міська рада подала пакет документів до Мінмолодьспорту України для участі в конкурсі на отримання у 2021 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.

Проєктом модернізації Прилуцького позашкільного навчального закладу дитячо-юнацької спортивної школи вартістю 25 млн грн передбачено будівництво футбольного поля зі штучною травою (60 х 40 м), легкоатлетичного ядра з біговими доріжками (6 х 400 м) зі штучним покриттям, секторів для метань і стрибків, комплексу майданчиків для пляжного волейболу, баскетболу і тенісу, комплекту вуличних тренажерів, обладнання вуличного туалету, місць для паркування автомобілів і стоянок для велосипедів, освітлення всіх майданчиків і футбольного поля.

Прилуцькі спортсмени роками достойно представляли і представляють Приудайський край на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з біатлону, футболу, легкої атлетики та волейболу. Ці п’ять олімпійських видів спорту і стали одним з критеріїв, за якими ДЮСШ Прилуцької міської ради бере участь у конкурсі Мінмолодьспорту, перемога в якому відкриє перспективи для спортивної молоді і надалі розвиватися і здобувати нагороди у складі олімпійської та українських збірних.

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко запевнила, що її команда відстоюватиме такий амбітний проєкт. Адже, підтримка розвиткових та соціальних проєктів у громадах, допомога в залученні та пошуку додаткових джерел фінансування є одним з пріоритетів влади. Фахівці ОДА завжди готові надавати консультаційну та експертну підтримку щодо підготовки аналогічних проєктних заявок.

1sportpryluk

Схожі матеріали (за тегом)