Дороги до "туристичних магнітів"

На Чернігівщині за програмою "Велике будівництво" зроблять дорогу до Качанівки та інших знакових туристичних об’єктів

1akachan21У Чернігівській області за програмою «Велике будівництво» за рік планують реалізувати близько 40 проєктів ремонту доріг місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності. В пріоритеті – маршрути шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських і вантажних перевезень, а також шляхи до туристичних об’єктів, таких як Качанівка, Седнів та інші.

Обласна адміністрація повідомляє, що на ремонт буде використано 652,2 млн грн з держбюджету, а також 109,4 млн грн залишків субвенції минулих років.

«Ми плануємо відремонтувати дорогу Борзна-Ічня-Прилуки на ділянці /Н-07/ біля села Ольшана, яка веде до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка». Маємо доручення Президента щодо реставрації цього важливого об’єкта. Також здійснимо ремонт ділянки на дорозі Київ-Літочки-Кіпті біля міста Остер до Парку природи «Беремицьке». У Прилуцькому районі - ділянку дороги біля села Густиня, яка веде до популярного серед туристів Густинського монастиря. Відремонтуємо ділянку дороги в Чернігівському районі, що веде до туристичних об’єктів Седнева та у Ніжинському районі на під’їзді до Ніжина», - повідомила перша заступниця голови ОДА Олена Бойко.

Наразі триває етап підготовки документації та проведення тендерів. Всього, за даними Чернігівської ОДА, в області понад 4,7 тисяч км доріг місцевого значення, з них 85% потребують капітального і середнього ремонту. 

В 2019 році в області відремонтували 50,5 км місцевих доріг, у 2020 році, коли почалося «Велике будівництво», – 122 км.

Як повідомлялося, у 2020 році Укравтодор відновив понад 4 000 км доріг державного значення, місцева влада відремонтувала близько 2 500 км доріг. За словами координатора програми «Велике будівництво», заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, місцеві дороги є одним із пріоритетів президентської програми, адже люди у переважній кількості їздять саме місцевими дорогами.

Схожі матеріали (за тегом)